Site Kuraları

Ucuz İndirimli Elektrik

.

Tanıtım ve Reklam Koşulları:

Reklam verenler Tasarrufu.com’da yayınlanacak her çeşit tanıtım ve reklam amaçlı malzemenin T.C Kanun ve site kullanma şartlarına uygunluğunu garanti eder ve sözkonusu içeriklerden doğacak maddi manevi zarara karşı tazminle yükümlüdürler.

Reklam verenler ziyaretçileri yanıltıcı, zarar verici, yanlış yönlendirici içerikler kullanamaz ve yayın anlaşması yapılan reklamlar tarafından ziyaretçilerin yönlendirildiği başka site veya kaynaklarda haber vermeden değişiklik yapamazlar.

Site kullanma şartları:

Tasarrufu.com’u ziyaret etmiş veya içeriğine herhangi bir yol ile ulaştıysanız aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Sitede yayınlanan hiç bir yazı,  resim, video, ses veya benzeri doküman tasarrufu.com yöneticilerinden izin alınmadan hiç bir amaç için kopyalanarak alınamaz, yazılı veya görsel medya da yayımlanıp kullanılamaz.

Tasarrufu.com’da yazar, reklam veren, aracı veya ziyaretçiler sağladıkları içerik; bilgi, belge, yazılım, sanat eseri ve dokümaların haklarını Tasarruf.com’a devretmiş oldularını peişnen kabul ederler.

Tasarrufu.com’da yazar, reklam veren, aracı veya ziyaretçilerin sağladıkları dokümalar hangi türden olursa olsun Türkiye Cumhuriyeri yasalarına uygun olmak zorundadır. Bu içerikleri site için kullanacaklar tüm hakları Tasarrufu.com’a ait olsa bile yayımladıkları bilgi belge ve her çeşit dokümanın kanuni yükümlülükleri üstlenmeyi peşinen kabul ederler.

Tasarrufu.com’da yayınlanan her türlü dokümanda yer alan marka, logo, model, fotoğraf ve sanat eserlerinin hakları sahibi olan özel ve tüzel kişilere aittir. Tasarrufu.com bu tür malzemeleri sahiplenmez ve sadece sözkonusu firma veya kişileri tanıtmak için kullanır. Tüm diğer ticari markalar veya tescilli ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Tasarrufu.com’da yayınlanacak bilgi, belgele, doküman veya yazılımın;  site ziyaretçi, yazar ve sahiperine maddi manevi zarar vermeyecek içerik ve şekle sahip olması gerekir. Oluşacak herhangi maddi veya manevi zarardan Tasarrufu.com ve yöneticileri sorumlu değildir.

Tasarrufu.com’da yayınlanan Google AdSense reklamları, bu reklamların yönlendirdiği siteler ve bu sitelerin faliyetleri ile ürünlerinden doğacak herhangi maddi veya manevi zarardan Tasarrufu.com ve yöneticileri sorumlu değildir.

İtilaf durumunda İzmir Mahkemeleri yetkilidir.

Gizlilik:

Tasarrufu.com’da ziyaretçileri yazı ve mesaj ve benzeri dokümanlarda, ya da kayıtta kullanılan kişisel bilgilerin diğer ziyaretçiler, site yönetici ve yazarları tarafından görülebileceğini bilirler.

Tasarrufu.com da yayınlanan tanıtım reklamlarında kullanılan kodlar (önrek: adsense reklamları)  ziyaretçilerin ziyaret kayıtlarını toplayarak istatistiksel çalışma yapabilir. Tasarrufu.com bu tür 3.şahıslara ait yazılım ve etkilerinden sorumlu değildir.

Yorum yazın.

Sayfalar

Tasarrufu paylaş, üye ol

Kategoriler