Tanıtım ve Reklam

Ucuz İndirimli Elektrik

Tasarrufu.com tasarruf ve çevre konulu ürün, hizmet marka ve modelleriyle ilgili ticari tanıtım, reklam, yönlendirme ve sub domain imkanı sağlamaktadır. Bu imkanlardan ücretli veya ücretsiz olarak faydalanmanız mümkündür. Aşağıdaki açıklamaları okuyarak size uygun seçenekler için lütfen iletişime geçiniz.

Eğer ticari gaye gütmeyen, profesyonel veya amatör tasarruf ve çevre konulu girişim ve organizasyonlara sahipseniz lütfen karşılıklı destek için bize ulaşın.

Tasarruflu Ürün Tanıtım Sayfası (Ücretsiz): Piyasada mevcut diğer ürünlere belirgin bir üstünlüğü olan veya farklı bir teknoloji ile tasarruf konusunda çeşitli avantajlar sağlayan marka ve modeller hakkında detaylı bilgi ve teknik özellikleri makale şeklinde ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Bu konuda göndereceğiniz marka ve modellerle ilgili tanıtım bilgisi, teknik doküman ve uygulama yöntemleri ile ilgili resim ve yazılarınız Tasarrufu.com tarafından incelenerek yayınlanmaya değer bulunduğunda Tasarruflu Ürünler başlığı altında siteye eklenir. Yayın süresi ve dokümanlar üzerinde yapılacak tüm düzenlemeler Tasarrufu.com’un insiyatifindedir.

Tasarruflu Ürün Tanıtım Sayfası (Ücretli): Piyasada mevcut diğer ürünlerle benzerlik taşıyan rekabet halindeki ürünlerin tanıtım sayfaları için çok cüzzi site destek ücreti ( tek makale sayfası için 20TL) alınmaktadır. Yayınlanacak ürün bilgileri 500 kelime ve 300Kb’lık görsel materyal ve 1 adet link ile sınırlıdır.  Yayınlama süresi T.C. kanunları ve genel reklam koşullarına uyulduğu hallerde en az 1 yıldır. Tasarrufu.com 1 yıl sonunda makalenin süresini ücretsiz olarak uzatmak hakkına sahiptir. Aksi durumlarda senelik ücret tekrarlanır veya makale silinir.

Tasarruf konulu Site Banner’ları (Ücretli) : Sitemizde, mevcut tasarruf konulu içeriklere sahip ürün, marka, model vb. siteler için görsel reklam linkleri yayınlatabilirsiniz.  Yayınlanacak reklamların yerleri tek makale için olabildiği gibi tüm konu ve sayfaları da içerecek şekilde çeşitli alanlarda olabilir. Sitemize uygunluğu ve reklam veren için performansı açısından önereceğimiz reklam paketleri aşağıdadır:

 • Tek makale içi: Konusunun size uygunluğundan emin olduğunuz bir makaleyi ikiye bölecek şekilde yerleştirilecek 250×250 pixel boyutlarında 50 Kb’ı aşmayacak görsel ( jpg, gif, png, swf) doküman. Aylık 10TL veya Senelik 100TL şeklinde fiyatlandırılır.
 • Tüm makalelerin altına: 250×250 pixel boyutlarında 50 Kb’ı aşmayacak görsel ( jpg, gif, png, swf) doküman. Aylık 50TL veya senelik 500TL şeklinde fiyatlandırılır.
 • Site sağ kolon üst bölgede: Maksimum 4 reklam ile paylaşacağınız reklam alanı için 250×250 pixel boyutlarında 50 Kb’ı aşmayacak görsel ( jpg, gif, png, swf) doküman. Aylık 100TL veya senelik 1000TL şeklinde fiyatlandırılır.
 • Site sağ kolon alt bölgede: Maksimum 4 reklam ile paylaşacağınız reklam alanı için 250×250 pixel boyutlarında 50 Kb’ı aşmayacak görsel ( jpg, gif, png, swf) doküman. Aylık 70TL şeklinde fiyatlandırılır.

Farklı boyut, alan, paylaşım düzeni ve süreler için lütfen irtibata geçin.

Site Bağlantı Linkleri (Ücretsiz): Uygun konulu siteler ile ücretsiz link takası yapılabilmektedir.

Site Bağlantı Linkleri (Ücretli): Sağ sütunda yayınlanmak üzere verilecek konu ve koşullara uygun linkler aylık 10TL ile ücretlendirilir şeklinde fiyatlandırılır.

Sub Domain: Tasarrufu.com’dan çeşitli isimlerle sub domain kiralayarak site yayımlayabilirsiniz. Sitemizden kiralayacağınız bu subdominler google vb. arama motorlarında sitemizin konumundan faydalanacakları için erişim açısından oldukça avantajlı olacaklardır. Kiralayabileceğiniz sub domainlar aşağıdadır. Daha değişik isimler için lütfen irtibata geçiniz:

Örnek isim ve yıllık kiralama ücretleri:

 • su.tasarrufu.com : Link ve 50MB alan dahil: 300TL
 • elektrik.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 300TL
 • enerji.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 300TL
 • benzin.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 250TL
 • mazot.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 200TL
 • zaman.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 250TL
 • para.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 300TL
 • yakit.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 300TL
 • kagit.tasarrufu.com: Link ve 50MB alan dahil: 300TL

Tasarruf sağlayacak ürünler veya hertürlü ürün için tasarruflu alışveriş imkanı sağlayacak kampanyalar (Ücretsiz): Tasarruf sağlayan ürünleriniz veya herhangi bir ürününüzü tasarruflu şekilde satın alma imkanı veren kampanyalarınız için sitemizde ürün tanıtımına benzer kampanya tanıtım sayfası yayımlatabilirsiniz. Sözkonusu kampanya haberinin ya ulusal düzeyde büyük bir kampanya ya da Tasarrufu.com ziyaretçilerine yönelik özel bir organizasyon şeklinde olması gerekir.

Tasarruf sağlayacak ürünler veya hertürlü ürün için tasarruflu alışveriş imkanı sağlayacak kampanyalar (Ücretli): Tasarruf sağlayan ürünleriniz veya herhangi bir ürününüzü tasarruflu şekilde satın alma imkanı veren kampanyalarınız için sitemizde ürün tanıtımına benzer kampanya tanıtım sayfası yayımlatabilirsiniz. Sözkonusu kampanyalar ücretsiz yayımlanacak düzeyde değilse ürün tanıtım sayfalarındaki koşullar dahilinde 20TL ile ücretlendirilir.

Not:

 • Fiyatlara KDV dahil olmayıp belirtilen ücretler peşindir.
 • Toplu alımlar ve farklı koşullar için lütfen irtibata geçiniz.
 • Tasarruf ve çevre konularında her türlü hizmet ive organizasyon için destek isteyebilirsiniz.
 • Bazı durumlarda ücretsiz yayınlanan tanıtım haber sayfası, makale veya haberler için karşı link istenebilir.

Yorum Sayfası

Bu konu için 1 Yorum Var Konu: "Tanıtım ve Reklam"

 • Güncel diyor ki:

  Çok faydali bir bilgi paylasimi olmus. Benim kafama çok makul geldi. Bunu denerim.. Tesekkürler

Yorum yazın.

Sayfalar

Tasarrufu paylaş, üye ol

Kategoriler